Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

«Укрпошта» продала РПЦвУ будівлю церкви

Автор:

|

Червень 22, 2021

|

Рубрика:

«Укрпошта» продала РПЦвУ будівлю церкви
Тепер ця церква належить московським окупантам

Державне підприємство «Укрпошта» продало Російські православній церкві в Україні (РПЦвУ) будівлю колишньої церкви у Долинському районі Кіровоградської області. Про це розповів Ігор Смілянський, генеральний директор підприємства. «Ми діємо нестандартно, тим більше, що все одно будуть казати, що у мене немає нічого святого, і я продаю наліво і направо «все, що нажите непосильною працею». Тож сьогодні апогей цієї дії — «Укрпошта» продала церкву», — хизувався він.
У будівлі було розташоване відділення пошти. Споруду на аукціоні Prozorro за 237 тис. грн купила РПЦвУ. У Мережі обурилися тим, що будинок отримала церква країни-аґресора. «Віддавати будівлю пошти церкві держави-аґресора й ідеологічному підрозділу Федеральної служби безпеки Російської Федерації та ще й хвалитися, що вдало продали — це повний «совок головного мозку», «Московські попи отримали собі ще одну парафію. Чудовий «внесок» «Укрпошти» в боротьбу з аґресором», — пишуть користувачі.
В одному з коментарів п. Смілянський пояснив, що не міг вплинути, адже продаж відбувся на аукціоні. «Відкритий аукціон — як я повинен був впливати на результат? Чи ми всі бажаємо прозоре керування державним майном, але тут трішечки зробимо виняток», — виправдовувався він. Натомість посадовцю відповіли, що будинок належить державі і відповідно до законодавства про повернення культових споруд, його просто могли безкоштовно повернути ПЦУ.
Як повідомляв «Міст», «Укрпошта» показала марку, присвячену боротьбі з Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply