Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Українці отримали настоятеля у Братиславі

Автор:

|

Квітень 19, 2021

|

Рубрика:

Українці отримали настоятеля у Братиславі
о. Ігор Марусин (праворуч)

У храмі Святої Розалії в Братиславі під час Літургії єпископ Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви Петер Руснак зачитав декрет про призначення о. Ігоря Марусина настоятелем парафії греко-католиків української національності, котрі проживають на території Братиславської єпархії.
Згідно з декретом, о. Ігор приступив до виконання своїх душпастирських обов’язків на території Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви з 1 квітня ц. р.
«Від імені Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії хочу висловити слова вдячності преосвященнішому владиці Петеру Руснаку та Курії Братиславської єпархії Словацької греко-католицької церкви за турботу про належну душпастирську опіку для українців греко-католиків. Щире спасибі Юрію Мушці, Надзвичайному та Повноважному послу України в Словацькій Республіці, усьому дипломатичному корпусу, Лукашу Баняцькому, старості району Братислави Ламач, о. Андрію Євчуку, секретарю Апостольської нунціатури в Словаччині, о. Юрію Колясі, вікарію для східних католиків в Австрії, та чисельним доброчинцям за допомогу та підтримку», — зазначив владика Степан Сус, голова Пасторально-міґраційного відділу УГКЦ.
Як повідомляв «Міст», Степан Сус відслужив літургію для українців Мадрида.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply