Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Українці колядували в Мілані

Автор:

|

Січень 15, 2020

|

Рубрика:

Українці колядували в Мілані
Українська православна громада

Українська громада Мілану традиційно привітала мешканців і гостей міста з Різдвом українськими колядками. Про це повідомила волонтерка Леся Цибак. «#Мілан_колядує. Усій українській громаді щиро дякуємо за святковий настрій та прекрасні колядки, які ми так гарно виспівували. Звеселялися самі, забавляли італійців, розказуючи їм про наші традиції», — написала вона у Facebook.
Як зазначила волонтерка, «можливо, десь там у душі у кожного із нас гірко мучила туга за рідними, за те, що не разом із дітьми чи батьками святкуємо Різдво, але попри весь сум ми зуміли показати, що ми є, що ми сила і нас не подолати!».
Українські різдвяні співи вже не вперше лунали в Мілані. Леся Цибак зауважила, що «вже стало доброю традицією збиратися нашою громадою і вітати містян і гостей міста спільними колядками та віншуваннями».
Українці збиралися й на площі Дуомо, аби подарувати людям радість та українську Коляду. На українську коляду в Мілані також приїхали українці з інших міст Італії, зокрема, Мортари. «Ми колядували у Мілані! Різдвяний настрій, святкове місто і наші колядки!», — написала у Facebook Ольга Максимів, президентка асоціації «Відродження України».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply