Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Український університет визнав Варфоломія почесним доктором

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Український університет визнав Варфоломія почесним доктором

Національний університет «Києво-Могилянська» академія (НаУКМА) надав звання почесного доктора Вселенському патріарху Варфоломію. Про це повідомив Андрій Мелешевич, президент академії. Він зазначив, що патріарх є авторитетним дослідником, фахівцем із канонічного права, а також організатором міжнародних міждисциплінарних семінарів і симпозіумів за участю провідних світових науковців. Владика має звання почесного доктора понад 30 університетів, серед них — Єльський і Джорджтавнський (США), Афінський (Греція), Лондонський (Велика Британія), Єрусалимський (Ізраїль), Лювенський католицький університет (Бельгія).
«Рішенням Вченої ради Національного університету «Києво-Могилянська академія» Його Всесвятості Патріарху Константинопольському Варфоломію було присуджено звання Почесного доктора НаУКМА. Таким чином спільнота «могилянки» не лише віддала належне релігійному служінню предстоятеля світового православ’я, а й, передовсім, відзначила його заслуги як науковця і популяризатора досліджень», — зазначив президент університету.

До слова
Офіційний сайт Вселенського патріархату оновив диптих помісних православних Церков, внісши до цього переліку Православну церкву України. Зокрема, тепер у переліку «Нові патріархати — Автокефальні церкви» після Православних церков Чехії та Словаччини, вказана ПЦУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply