Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Українець очолить делегацію «Карітасу» у Непалі

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Українець очолить делегацію «Карітасу» у Непалі
Єпископ Петро Стасюк

Єпископ Петро Стасюк

Наприкінці квітня ц. р. у Непалі згадуватимуть загиблих під час минулорічного землетрусу, який забрав життя майже 9 тис. людей. Участь у заходах у Катманду візьме греко-католицький єпископ Петро Стасюк, представник української діаспори Австралії, який є заступником голови «Карітас Австралія». У Непалі він перебуватиме кілька тижнів та очолить делегацію.
Як писав «Міст», 25 квітня 2015-го Непал сколихнув страшний землетрус: більше 8 тис. людей загинули і понад 22 тис. зазнали травм. Загалом постраждали більше 8 млн людей. Міжнародне співтовариство відгукнулося допомогою — зокрема, організація «Карітас» зайнялася відбудовою житла, системи водопостачання, санітарії та медицини.
Координаційною функцією в цьому напрямку займалася організація «Карітас-Австралія». 25-27 квітня ц. р. до столиці Непалу з’їдуться учасники «Карітас» із усього світу. Упродовж цього часу волонтерські організації також проаналізують свою діяльність у Непалі, а ще поспостерігають, як дають собі раду постраждалі внаслідок землетрусу.
Загалом на заходах у Непалі перебуватимуть восьмеро єпископів із різних країн. «Карітас-Австралію» також представлятиме Пол О’Каллаган, генеральний директор організації, і Мелвіл Фернандез, менеджер із надзвичайних гуманітарних місій. Єпископ Петро прокоментував свій майбутній візит так: «Допомога нашим братам і сестрам потрібна у будь-якій частині світу й є важливою частиною християнської віри».

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply