Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

УГКЦ провела екологічний табір «Зелен-світ»

Автор:

|

Липень 31, 2022

|

Рубрика:

УГКЦ провела екологічний табір «Зелен-світ»
Учасники табору

У хорватському містечку Селіне відбувся десятиденний екологічний сімейний табір «Зелен-світ», організований Українською греко-католицькою церквою. Цього року табір відбувався в часи війни, тому переважна більшість учасників табору були жінки з дітьми. Серед них були матері та дружини українських воїнів, зокрема, полонених. Тема табору залишається незмінною всі ці роки: плекання відповідального ставлення до створеного Богом світу та пізнання Бога Творця через красу його творіння.
В УГКЦ розповіли, що табір провадили два священники: о. Олег Кобель, екореферент Стрийської єпархії, й о. Ярослав Турик із Жидачева Львівської області. Щодня служили Божественну літургію та виголошували тематичні проповіді. Отці нагадували про важливість ощадливого ставлення до Божих дарів у повсякденному побуті.
У програмі табору була презентація екоказок п. Наталії Гумен-Біланич та о. Олега Кобеля. Не менш цікавою була лекція Михайла Біланича про різні проєкти екоспрямування у Мукачівській греко-католицькій єпархії. Незабутні враження справили його пояснення про рослини та фауну того краю. Це й не дивно, адже за освітою п. Михайло — біолог.
Також учасники табору здійснили паломництво в Меджугор’є, подорож у Задар і Бреллу, а дехто здійснив пішу мандрівку Національним парком «Паклєніца» та відвідали печеру Маніта Печ. «Не менш цікавим і пізнавальним способом побачити красу Божого Творіння був екоконкурс на краще фото, яке б промовляло про Бога Творця через Його Твориво. Переміг Ігор Грубий та отримав приз. Не можна не згадати про конкурс «Табір має талант», у якому брали участь діти та дорослі: читали поезію, співали пісень, презентували бойовий гопак», — ідеться в повідомленні пре служби УГКЦ.
Крім того, традиційно велике значення надавали спорту: діти грали у футбол і бадмінтон, а також настільні ігри. Дорослі вранці займалися аеробікою.
Як повідомляв «Міст», відбувся дитячий табір «Пресвята Родина».

About Author

Meest-Online