Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

УГКЦ не приєднуватиметься до помісної церкви після автокефалії

Автор:

|

Липень 26, 2018

|

Рубрика:

УГКЦ не приєднуватиметься до помісної церкви після автокефалії

Блаженнійший Святослав

Блаженнійший Святослав, глава Української греко-католицької церкви, заявив, що УГКЦ не збирається долучатися до новоствореної помісної Церкви у разі отримання томосу, але «вітає все, що робиться для єдності православних».
Владика заявив, що його Церква не є байдужою до подій в православній церкві і вітає прагнення досягти автокефалії Української помісної православної Церкви. «Для УГКЦ із наданням автокефалії нічого не зміниться. Але ми будемо шукати всі можливі шляхи, в дусі екуменічної концепції нашої Церкви, для досягнення єдності між усіма християнами, між усіма частинами Київської церкви Володимирового хрещення», — зазначив духовний лідер греко-католиків.
Проте УГКЦ, за його словами, має власний шлях. «Дякуємо за ваше запевнення, що наша Церква буде користуватися всіма правами і не будемо примушувані ставати конфесійно православними, як дехто собі думає. Бо декотрі наші люди не розуміли, чому депутати греко-католики голосують за Помісну православну церкву, і питали, чи тоді, коли вона вже буде, нас не будуть змушувати до неї переходити? Ми кажемо: Не будуть!» — зазначив очільник УГКЦ.

Юрій Братюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply