Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

У США завершують будівництво нової української церкви

Автор:

|

Червень 24, 2020

|

Рубрика:

У США завершують будівництво нової української церкви
Церква у Палатайні

Завершують будівництво нової української церкви Непорочного Зачаття УГКЦ в м. Палатайн (штат Іллінойс). Раніше громада мала невеличке старе приміщення церкви. А тепер новозбудована церковна зала разом зі залою у пивниці одночасно може прийняти 400-500 людей.
Планують, що це буде великий відпустовий храм, де перебуватимуть мощі 24 святих новомучеників України. На нижньому рівні будівлі розмістять класи для української школи. Церква матиме легкий доступ для людей на інвалідних возиках. Встановлять новітні звук і відеотрансляції богослужінь, які відбуватимуться за двома календарями.
Як розповів о. Ярослав Мендюк, помічник при парафії Непорочного Зачаття УГКЦ у Палатайні, до цього віруючі мали невеличку капличку, яка прослугувала понад 55 років. А о. Михайло Кузьма, настоятель храму, повідомив, що залишилося десь 10-12 % до завершення добудови цього храму. Він зауважив, що для цього потрібно ще 350 тис. USD, і попросив усіх, хто може, допомогти фінансово.
Наразі триває збір коштів, аби допомогти завершити зведення церкви. «Українська громада в м. Палатайн, Чикаґо й околицях може допомогти парафії зібрати кошти для завершення будівництва. І наразі триває фандрейзер. Долучайтесь!», — зазначив панотець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply