Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

У Софії відбувся протест біля російської церкви

Автор:

|

Грудень 27, 2022

|

Рубрика:

У Софії відбувся протест біля російської церкви
Мітинґ у болгарській столиці

У центрі Софії провели акцію протесту проти російського вторгнення в Україну. Вона відбулася біля храму, в якому перебували російська послиня Елеонора Митрофанова і митрополит Антоній, глава відділу зовнішніх зв’язків Московського патріархату.
Громадяни скандували «Вбивці» і «Це не Москва». «Ми протестуємо, бо це найвище нахабство під час війни для тих, хто окупує, тут, на території Європейського Союзу і країни НАТО, проводити службу для перемоги Росії, це просто нонсенс, тому ми протестуємо», — заявив Георгій Іванов, один з учасників протесту.
Українка Ірина, родом із Херсона, приїхала з маленьким сином до Болгарії, рятуючись від російського вторгнення. Вона сказала, що протестує проти кривавої війни Путіна в Україні, адже її родичі перебувають на окупованих територіях. «Я тут як обурена громадянка, бо проводити в болгарській церкві молебень за терористичну державу та благословляти вбивць дітей — блюзнірство. Чи знаєте ви, що зараз відбувається в Україні? Тисячі дітей перебувають у бомбосховищах. Тисячі дітей наражаються на смертельну небезпеку! І в цій церкві є люди, які моляться, щоб їм вдалося вбити їх іще більше, тут вони моляться просто зараз, щоб одна країна розчавила іншу країну», — сказала жінка.
Як повідомляв «Міст», відбулася акція протесту біля штаб-квартири ООН.

About Author

Meest-Online