Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

У Сенаті США підтримали релігійну свободу в Україні

Автор:

|

Травень 14, 2021

|

Рубрика:

У Сенаті США підтримали релігійну свободу в Україні
Сенат США

Двопартійна група сенаторів США ініціювала новий законопроєкт «Акт на підтримку релігійної свободи в Україні», який переслідуватиме спроби окупаційної російської влади обмежувати свободу віросповідання в Криму та на сході України. «Теперішні репресії Кремля на (окупованій) території України відображають потворну послідовність радянських часів, коли вірних переслідували за їхнє релігійне віросповідання», — заявив сенатор-республіканець Роджер Вікер, один із авторів законопроєкту. Він наголосив, що Путін та його ставленики «повинні відчути реальні наслідки» за жорстокі спроби обмежити релігійну свободу українців, котрі потерпають від російської окупації.
Сенаторка від Демократичної партії Джин Шахін, ще одна авторка документа, зі свого боку, наголосила що цей законопроєкт дозволить притягнути Кремль до відповідальності. «У Конґресі існує нагальна двопартійна потреба продемонструвати підтримку Україні в протидії жорстокості Путіна, в т. ч. його варварським нападкам на мирні релігійні громади», — зазначила вона.
Акт на підтримку релігійної свободи в Україні містить положення, які вимагають від президента США реагувати на особливо серйозні порушення свободи віросповідання на окупованій Росією території українського Криму та частини Донецької та Луганської областей. Законопроєкт підтверджує, що політика США полягає в тому, щоби «ніколи не визнавати незаконної спроби анексії Криму урядом РФ або відокремлення будь-якої частини української території за допомогою військової сили».
Як повідомляв «Міст», молитва таки лікує.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply