Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У що окупанти перетворили церкву мормонів

Автор:

|

Грудень 15, 2021

|

Рубрика:

У що окупанти перетворили церкву мормонів
Церква мормонів у Донецьку

Представники окупаційної влади Донецька у захопленій будівлі колишньої церкви мормонів відкрили так званий Російський дім. Про це повідомив Денис Казанський, відомий український журналіст і представник України у Тристоронній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України.
«Окупанти пишуть, що «Російський дім», який відповідатиме за зміцнення зв’язків з Росією розмістили у приміщенні старого кінотеатру «Будівельник», зневажливо додавши, що після 2000-х мормони відбудували закинуту будівлю, назвавши її своєю церквою», — зазначив він.
А після приходу бойовиків представники релігійної спільноти, за словами окупантів, «розчинилися у просторі», тому в церкві відкрили Центр розвитку молодіжних ініціатив «республіки».
Блогер уточнив, що мормони відбудовували храм власним коштом, проте окупанти цього не вказують. «Їм таке навіть у голову не прийде. Навіщо щось будувати, якщо можна просто відтиснути чуже?», — зауважив він. Як саме «Російський дім» налагоджуватиме зв’язки з країною-аґресором, не уточнюють.
Як повідомляв «Міст», у США викрали Книгу мормона.

About Author

Meest-Online