Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

У Росії забороняють «Свідків Єгови»

Автор:

|

Квітень 06, 2017

|

Рубрика:

У Росії забороняють «Свідків Єгови»

У Російській Федерації (РФ) призупинили діяльність головної організації «Свідків Єгови». Призупинення діяльності «Свідків Єгови» є кроком до повної заборони цієї організації у Росії, вважає Роман Силантьєв, член експертної ради з проведення державної релігієзнавчої експертизи при Міністерстві юстиції РФ.
Релігійна організація «Управлінський центр Свідків Єгови в Росії» тепер значиться в списку релігійних об’єднань, робота яких припинена «у зв’язку зі здійсненням екстремістської діяльності». Остаточне рішення про те, чи забороняти роботу організації у Росії, верховний суд прийме вже незабаром.
«Так», — відповів експерт на запитання, чи допускає він повне припинення діяльності «Свідків» у РФ. «Були випадки, коли їх позбавляли статусу юридичної особи, як, наприклад, у Москві. Те, що діяльність призупинили — це крок до визнання їхньої діяльності екстремістською», — додав п. Силантьєв.
За його даними, у Росії налічується близько 165 тис. членів цієї організації. Основне зростання членів «Свідків Єгови», за словами експерта, почалося наприкінці 1980-х рр. «Вони довели число своїх громад до 409, потім зростання припинилося. Деякі громади були ліквідовані, зараз залишилося близько 400», — повідомив експерт.
Що ж, варто тепер очікувати нової хвилі біженців із РФ як в Україну, так і в інші держави.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply