Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

У Росії організували хресну ходу на Донбас

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

У Росії організували хресну ходу на Донбас

У Російській Федерації (РФ) організували автомобільну хресну ходу «Велика Росія», яка проходить від Магадана до Донбасу. Організатори мають намір побувати в 80 російських містах і завершити свою подорож у Луганську та Донецьку 28 серпня. Довжина маршруту складе близько 20,7 тис. км.
За словами учасників автопробігу, його мета — «скріпити найбільшу кількість міст і відновити єдність із наступним після Криму відірваним від Великої Росії реґіоном «руського міра» — Новоросією».
У ході беруть участь п’ять автомобілів, у т. ч. панцерний Ford (колишня машина інкасаторів) і вантажний автомобіль із дзвіницею. В автопробігу учасників супроводжує Казанська ікона Божої Матері «Державний Покров», написана зумисне для цього заходу ченцями монастиря в Уфі.
Посередині ікони зображена георгіївська стрічка, згори якої — образ Богородиці, а знизу — лідери народного ополчення в боротьбі з поляками 1612 року Кузьма Мінін і Дмитро Пожарський. Після закінчення мандрівки учасники мають намір подарувати «намолену» ікону Путіну для «підтримки на майбутніх президентських виборах».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply