Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

У Національній гвардії України ввели посади капеланів

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

У Національній гвардії України ввели посади капеланів

У Національній гвардії України (НГУ) офіційно запровадили інститут капеланства. «Вже 38 військових священиків підписали трудовий договір і є працівниками НГУ», — повідомила прес-служби Міністерства внутрішніх справ (МВС) України. Перше зібрання військових капеланів, яке розпочалося у Золочеві Львівської області, тривало до 8 липня.
Священики взяли участь у теоретичних і практичних заняттях із основ тактичної медицини. Їх також ознайомили з принципами взаємодії з військовими психологами під час виконання бійцями НГУ бойових завдань в екстремальних умовах. Аби стати військовим священиком, потрібне знання української мови, кілька років служби з паствою та рекомендація від духовного старшини, уточнили в МВС.
Раніше повідомлялося про плани ввести посаду капеланів у бойових підрозділах Збройних сил України (ЗСУ) влітку, а до кінця року військові священики мають з’явитися у всіх частинах ЗСУ. Капеланам потрібно буде пройти співбесіду з командирами військових частин та отримати призначення. Курси капеланів почали роботу на базі Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного у Львові. Слухачами курсів стали християнські священики різних конфесій, а також імами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply