Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

У монастирі УПЦ МП випускають антиукраїнську літературу

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

У монастирі УПЦ МП випускають антиукраїнську літературу

Володимир Яворівський, член колегії Держкомтелерадіо, підозрює, що видавництво Мгарського монастиря, який належить до Української православної церкви (УПЦ) Московського патріархату (МП), випускає антиукраїнську літературу. Про це він розповів на останньому засіданні колегії та попросив присутніх представників правоохоронних органів перевірити діяльність цього видавництва.
Письменник подав один конкретний доказ — книжку, яка потрапила до нього ще під час Революції гідності. «Бридкішого, жахливішого я нічого в своєму житті не читав. Я зробив із цього приводу свою авторську програму на радіо. Цитував. Це страшне: що завдяки Сталіну є Україна тощо. Але найцікавіше, що цю книжку видав МП, видав під Лубнами — там є знаменитий, колись козацький, Мгарський монастир — і за підтримки цього монастиря», — зазначив п. Яворівський.
Він підозрює, що антиукраїнська пропаганда шукає легші шляхи до поширення — прямо з України, і до того ж через Церкву. «Не все до нас перевозять потягами, літаками, фурами. Набагато легше та простіше перекинути сюди гроші — а в нас є такі видавництва, які це елементарно зроблять, і це буде набагато дешевше. І легше буде завезти в крамниці. Треба це перекрити! Бо цю книжку, мабуть, прочитали багато людей. Це — патріархат, і книжку, мабуть, роздавали в церквах парафіянам. І, може, поширюється й зараз. Це речі дуже і дуже небезпечні», — застеріг член колегії комітету.

До слова
Російська православна церква дедалі більше нагадує величезну тоталітарну секту. Останнім прикладом став речник МП, котрий порекомендував вірянам утримуватися від шлюбів із тими, хто сповідує інші релігії. Священик радить не створювати таку сім’ю та лякає нібито гірким досвідом міжконфесійних пар — буцімто там точаться постійні суперечки на релігійному ґрунті. Особливо напруга, на думку батюшки, виникає з появою в таких сім’ях дітей, бо потім невідомо, до кого нести дитину на хрещення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply