Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Львові встановили пам’ятник Івану Павлу ІІ

Автор:

|

Липень 12, 2021

|

Рубрика:

У Львові встановили пам’ятник Івану Павлу ІІ

На вул. Стрийській у Львові освятили пам’ятник Папі Римському Івану Павлу ІІ, який встановили з нагоди 20-річчя його візиту до Львова. Монумент встановили на парафії храму св. Івана Павла ІІ. У його освяченні взяли участь митрополит та архієпископ Львівський Римо-католицької церкви (РКЦ) Мечислав Мокшицький, єпископ-емерит Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький, єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський, єпископ-помічник Львівської архідієцезії РКЦ Едвард Кава.
Також були присутні священики РКЦ та духовенство Української греко-католицької церкви (УГКЦ) і Православної церкви України (ПЦУ). «Цей пам’ятник, звернений у напрямку центру міста, буде надалі пригадувати нам важливість продовження його (Івана Павла ІІ. — Ред.) місії. Саме цим і займається парафія на його честь. Ми присвячуємося євангелізації, формуванню сімей, освіті дітей, катехизації дорослих і молоді, благодійності. У цьому пам’ятнику св. Папа Іван Павло ІІ благословляє місто. Дякуємо усім благодійникам, які подарували цей пам’ятник, що служитиме нам і наступним поколінням», — заявив о. Григорій Драус.
За словами владики Мокшицького, цей пам’ятник є нагадуванням для кожного з нас тієї знакової події, яка відбулася 20 років тому. «Хочемо подякувати Господу за те, що 20 літ тому Папа Іван Павло ІІ відвідав нашу українську землю, відвідав нашу Львівську єпархію. Дякуємо за те, що він молився тут із нашою Церквою. Дякуємо за всі слова, які він до нас промовив. Через заступництво св. Івана Павла ІІ прагнемо випрошувати Боже благословення для нашої Батьківщини, для всіх людей нашої країни і для всіх вірних, аби ми відкрили свої серця на Божу благодать, зростали у вірі і святості», — зазначив він. Після освячення всі учасники долучилися до Святої Меси.
Як повідомляв «Міст», кімната, в якій ночував Іван Павло ІІ, стала музеєм.

Данило Савка, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply