Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

У Кримському екзархаті навіть під окупацією провели збори

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

У Кримському екзархаті навіть під окупацією провели збори

Кримський екзархат

У м. Керч у храмі Святих Володимира й Ольги нещодавно відбулися збори духовенства. На них прибули всі священики, котрі зараз служать у Криму: о. Богдан Костецький з м. Євпаторії, о. Олексій Горобець-Долматов, ЧСВВ, із м. Севастополя, о. Григорій Палига, ЧНІ, з м. Ялти й о. Роман Боруцький із м. Керч. Збори розпочалися зі Святої Літургії, яку очолив декан Кримський, місіонер Божого милосердя, настоятель Святопокровського храму м. Євпаторії протоєрей Богдан Костецький.
У своєму слові о. Богдан передав усім присутнім вітання й архиєрейське благословення адміністратора Кримського владики Михайла (Бубнія). Висловлюючи вдячність усім панотцям за нелегке служіння у Криму, священик наголосив, що наше завдання як пастирів — захищати та підтримувати свою паству, згуртовувати її і вести до спасіння, особливо тепер, у непрості часи випробовувань. «І ми маємо для цього силу, бо проповідуємо не себе, а лише Христа та Його волю», — сказав о. Богдан.
Після Богослужіння в церковній світлиці в невимушеній братерській атмосфері відбулася бесіда-діалог. Отець-декан ознайомив душпастирів із останніми декретами та розпорядженнями Правлячого архиєрея й інструкціями курії Кримського екзархату.
Відтак кожен із священиків мав можливість задати запитання, які його хвилювали, і спільно шукати шляхи їхнього вирішення. Молитвою та закликом до миру, любові й братерської єдності закінчилися екзархальні збори на півострові.

Стефанія Дробиняк, «Католицький оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply