Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

У День Незалежності по всьому світу молитимуться за Україну

Автор:

|

Липень 19, 2018

|

Рубрика:

У День Незалежності по всьому світу молитимуться за Україну

У День Незалежності України відбудеться акція «Синхронна всесвітня молитва за Україну». В її рамках тисячі українців у сотнях церков по всьому світу одночасно співатимуть молитву за свою країну. Згідно зі задумом, 24 серпня ц. р. рівно о 18:00 за київським часом українці з усієї України та світу об’єднаються, одночасно виконавши духовний гімн України «Боже, Великий Єдиний» композитора Миколи Лисенка.
«Молитва, що йде від серця, споконвічно спрямовувалася до Бога з надією на краще життя наших родин, нашої країни та народу загалом. Українські громади є чи не у всіх країнах земної кулі. Таке масштабне та потужне виконання молитви за Україну власне зараз, відзначаючи 100-річчя УНР, продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога і Україну», — наголосили організатори акції.
Участь у проекті в Україні братимуть церковні хори, професійні й аматорські колективи, студенти й не тільки. Поза межами України участь візьмуть члени українських громад і спільнот по всьому світу, а також хори (у т. ч. церковні), у чиєму репертуарі є цей твір Лисенка. З метою повної синхронізації мелодії, ритму, та тональності пропонується виконати версію, ноти якої зазначено в українській Вікіпедії.
Щоб розпочати молитву в один час, організатори акції пропонують учасникам попередньо виконати синхронізацію годинників, скориставшись сайтом https://time.is/uk. Початок молитви в Україні припаде на 18.00 (6:00 P. M.). Натомість, наприклад, в Едмонтоні (Канада) в цю мить буде 9:00 A. M — синхронна молитва розпочнеться там о вказаній годині.
Детальну інформацію участь в акції можна отримати в організатора Андрія Костюка за тел. +380673395414 (Viber, WhatsApp), електронною поштою: molytva2018@gmail.com, а також на сторінці акції у Facebook.
Акція відбудеться з благословення Верховного архієпископа Києво-Галицького Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Блаженнійшого Святослава (Шевчука) та Високопреосвященного архієпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply