Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

У Білорусі затримали українців, котрі приїхали на теологічний семінар

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

У Білорусі затримали українців, котрі приїхали на теологічний семінар

У Мінську міліція затримала трьох громадян України — християнських проповідників, котрі приїхали до Білорусі на теологічний семінар: Леоніда Номерчука зі Львова, Ашота Саркісяна з Хмельницького та Владислава Єрмолова з Миколаєва. Про це повідомив білоруський політик Алесь Логвинець, котрий у той час перебував у Центрі ізоляції правопорушників і вже звільнений.

Теологічний семінар, організований «Місією Блага звістка», мав відбутися за участі пастора з Південної Кореї та гостей із України. Без пояснення причин договір про оренду приміщення був розірваний, а організатори намагалися знайти нове місце для проведення заходу.
Неподалік від площі Якуба Колоса трьох проповідників із України, котрі мали брати участь у семінарі, зупинила міліція за перехід вулиці у недозволеному місці й оштрафувала їх. Однак штрафом для них справа не обмежилася — на українців склали протоколи за дрібне хуліганство. І за правопорушення, якого вони не скоювали, українці отримали по 15 діб адміністративного арешту.
За словами п. Логвинця, зв’язатися з Посольством України в Білорусі затриманим дозволили лише за допомогою листа. «Чи дійшов цей лист до адресата і чи був взагалі відправлений — невідомо. Посольство не змогло прокоментувати інформацію про затриманих, пообіцяли, що пізніше прес-секретар зробить заяву.
Крім цього, політик повідомив, що бачив на прогулянці у дворику ізолятора ще двох хлопців із України, котрі були одягнені у тюремні роби, оскільки їхній одяг було вилучено для експертизи на предмет зіткнення з вибуховими речовинами. Іншої інформації про них немає.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply