Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

У Бельгії відновили традицію еміґрантської прощі

Автор:

|

Вересень 24, 2020

|

Рубрика:

У Бельгії відновили традицію еміґрантської прощі
Учасники прощі

Парафія Різдва Івана Хрестителя Української греко-католицької церкви (УГКЦ) у м. Гент (Бельгія) звершила третю парафіяльну прощу до Люрдської базиліки в м. Остакер. «Відновивши щорічне паломництво до Люрдської базиліки, парафіяни з Гента радіють, що чисельність бажаючих молитися разом у цій прощі з кожним роком збільшується. Цього року були присутніми вірні з Гента та Брюсселя», — розповів о. Іван Данчевський, настоятель парафії.
По завершенні Літургії перед чудотворною статуєю Богородиці молилися за мир в Україні та християнські родини. Відтак кожен молільник мав можливість у тиші перед гротом занести свої прохання до стіп Богородиці. «Духовна сила спільної молитви та радість зустрічей залишила приємні враження для усіх паломників», — зауважив священник.
Він нагадав, що слава цього чудотворного місця почалася 1875 року з оздоровлення місцевого чоловіка. Існують історичні докази про те, що 1949-го понад 2 тис. українців під проводом єпископа Івана (Бучка) здійснили в Остакер паломництво.
Як повідомляв «Міст», проща — дорога до Неба.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply