Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Три умови приїзду Папи Римського до України

Автор:

|

Січень 22, 2020

|

Рубрика:

Три умови приїзду Папи Римського до України
Папа Франциск

Для уможливлення приїзду в Україну Папи Римського Франциска необхідно виконати три умови. Про це розповів Блаженнійший Святослав (Шевчук). Він послався на слова кардинала П’єтро Пароліна, державного секретаря Ватикану, який озвучив їх гостям із України в Римі. «Перше — це запрошення католицьких церков. Друге — це запрошення з боку української державної влади», — повідомив владика.
Глава УГКЦ висловив сподівання, що виконати ці дві умови буде нескладно. «Маємо нового президента. Сподіваюся, що він запросить понтифікат», — припустив він.
Щодо третьої умови верховний архієпископ Києво-Галицький не став вдаватися в конкретику. «Кардинал Паролін застеріг, щоб інші християнські Церкви не заперечували проти того візиту», — заявив він. Ішлося, вочевидь, насамперед про чисельні релігійні організації православних України.
При цьому глава УГКЦ заперечив тезу про те, що потенційному візиту понтифіка перешкоджає Росія. «Не потрібно в усьому бачити «руку Москви». Вона є. Але нам не потрібно бути залежними від неї і просто ментально від неї звільнитися», — порадив владика й уточнив, що зі свого боку вже запросив Франциска. «Ми його офіційно вже вкотре запросили приїхати до України. Він мені пообіцяв, що дуже серйозно прийняв це до уваги», — запевнив архієрей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply