Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Традиційна проща до чудотворного джерела

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Традиційна проща  до чудотворного джерела

У неділю Всіх Святих відбулася традиційна проща до чудотворного джерела у с. Биличах Старосамбірського району Львівської області. Тут, посеред лісу, уже тривають роботи зі спорудження каплички, а в майбутньому буде створено великий відпустовий центр. До Биличів віряни з різних куточків прямували врочистою пішою ходою. Особливою активністю відзначалася молодь, якій не став на заваді навіть буревій зі зливою. Як відомо, 2012-й УГКЦ визначила Роком мирян. А тому заохочувала всіх до участі в молитовних походах.

Із дальніх міст люди їхали сюди автобусами й автомобілями. У програмі прощі до Биличів була Свята літургія, утреня, водосвяття, молебень до Пресвятої Богородиці. Архієрейську літургію очолили голова патріаршої курії, секретар синоду УГКЦ Богдан Дзюрах, єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Ярослав Приріз за участю понад 50 священиків різних деканатів греко-католицької єпархії.

Тисячі вірних змогли висповідатися, прийняти Святе причастя, миропомазання, повернутися додому із цілющою водою, набраною з чудо­творного джерела. Саме вона скріплює кожного з нас у вірі, єдності з Богом. І так триває вже котре десятиріччя. Цій силі духу, як наголосив єпископ Ярослав Приріз, не зашкодила атеїстична комуністична система, вона не замулила джерела, що б’є з кожного серця. А тому прочан, молільників у Биличах щороку стає більше. До них можна зарахувати і єпископа Богдана Дзюраха, який спеціально приїхав на відпуст із золотоверхого Києва. На знак подяки владика Ярослав подарував йому ікону П’ятидесятниці.

2013-го виповниться 25 років відтоді, як у Биличах Українська греко-католицька церква відкрито відслужила першу літургію. Віряни вже готуються до відзначення цієї історичної дати. Насамперед треба закінчити будівництво відпустової каплички.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply