Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Тернопільська обласна рада перевірить, з якого дива Янукович віддав лавру УПЦ МП

Автор:

|

Серпень 04, 2016

|

Рубрика:

Тернопільська обласна рада перевірить, з якого дива Янукович віддав лавру УПЦ МП

Почаївська лавра

У Тернопільській обласній раді створили комісію щодо перевірки законності передачі храмового комплексу Почаївської лаври представникам УПЦ МП. До складу комісії увійшли представники всіх фракцій облради.
Нагадаємо, що Тернопільська облрада неодноразово зверталася до Президента і Верховної Ради України з проханням повернути Почаївську лавру у власність держави. У зверненнях ішлося про те, що розпорядженням уряду Януковича від 17 липня 2003-го, попри позицію громадськості, споруди Почаївської лаври виключили зі складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.
У грудні того ж року комплекс споруд передали в безкоштовне користування Московському патріархату. Угода діє 49 років — до 1 січня 2052 року. Депутати знову закликали вище керівництво держави скасувати це розпорядження Кабінету Міністрів 2003 року та повернути Почаївській лаврі попередній правовий статус.

About Author

Meest-Online

  • Warthog0

    As it should be! Cancel it!

  • Татьяна Анд

    Я за!

  • Лидия Еременко

    Этот бандюган с Донбасса своим” волевым решением” КАК СМОГ ПЕРЕДАТЬ московскому патриархату,? на уровне фантастикиЮа точнее-АБСУРДА!!