Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Священик відмовлявся відспівати вояка

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

Священик відмовлявся відспівати вояка

Священик-відступник

У селі Бовсунах Лугинського району Житомирської області священик місцевої церкви Московського патріархату (МП) відмовився відспівувати солдата української армії, який загинув під час проведення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

«Батюшка сказав, що не буде відспівувати хлопця, бо той стріляв у наших братів», — розповіли односельці загиблого військовослужбовця. Після того, як у справу втрутилася місцева громада, священик усе ж здійснив обряд відспівування. Однак, стоячи над могилою солдата, він знову повторив: «Він стріляв у наших братів».
Дмитро Тимчук, координатор групи «Інформаційний спротив», звинуватив Українську православну церкву (УПЦ) МП в антиукраїнській пропаганді та пособництві терористам на Донбасі. «Ми знаємо, наскільки важливу роль відіграють храми УПЦ МП в антиукраїнській пропаганді на сході України. А також про те, що монастирі УПЦ МП часто стають перевалочними базами терористів», — зазначив він.
А за словами патріарха Київського та всієї України-Руси Філарета, після успішного закінчення АТО всі патріотично налаштовані українські православні Церкви об’єднаються в єдину Помісну церкву.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply