Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Священик УГКЦ запустив спортивний флешмоб у соцмережі

Автор:

|

Травень 11, 2017

|

Рубрика:

Священик УГКЦ запустив спортивний флешмоб у соцмережі

Іван Данчевський, священик Української греко-католицької церкви (УГКЦ) започаткував спортивний флешмоб. Він виклав у мережу відео свого тренування у спортзалі та закликав інших священиків і вірян займатися спортом і популяризувати здоровий спосіб життя.
«Прийшла весна, багато молоді і не тільки вирушають на пікніки, а як же спорт? Я б хотів заохотити всіх нас дбати за фізичне здоров’я, тому пропоную флешмоб, де панотці на власному прикладі продемонструють, як вони займаються спортом», — написав о. Данчевський у Facebook. Він закликав двох священиків та одного вірянина підтримати його флешмоб та також опублікувати відео або фото зі своїх спортивних занять у цій соціальній мережі.
Олег Кобель, керівник відділу душпастирства УГКЦ, відреагував на заклик та опублікував відео свого спортивного заняття. «Прийняв естафету від о. Івана Данчевського. Передаю двом священикам і мирянину, — також написав священик. — Мета флешмобу — популяризація спорту. Ті, хто отримав виклик, роблять своє відео і передають двом священикам і мирянину або навпаки».
Іван Данчевський є випускником Львівської духовної семінарії УГКЦ та Українського католицького університету. Також він навчався на богословському факультеті Папського інституту духовності «Терезіанум» у Римі. Був префектом Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а тепер є пресвітером єпархії Володимира Великого у Франції для греко-католиків країн Бенілюксу, Швейцарії та Франції. Живе у Брюсселі та служить у греко-католицькій церкві у бельгійському місті Жет.

Юлія Лавришин, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply