Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Священники заспівали «Батько наш Бандера»

Автор:

|

Листопад 13, 2021

|

Рубрика:

Священники заспівали «Батько наш Бандера»
Капелани з Дрогобича

Капелани Дрогобицько-Самбірської єпархії Православної церкви України (ПЦУ) приєдналися до патріотичного флешмобу та виконали популярну пісню «Батько наш Бандера». Відео, де дев’ятеро панотців виконують уже знамениту патріотичну пісню, з’явилося на YouTube. Пісню про лідера Організації українських націоналістів вони виконали на тлі пам’ятника Степану Бандері у Дрогобичі.
Нагадаємо, що флешмоб «Батько наш Бандера» у соціальних мережах запустив гурт школярок родом зі Львова. Він здобув вірусну популярність. Вже незабаром «Батько наш Бандера» співали по всій Україні. Зокрема, депутати парламентської фракції «Європейська солідарність» заспівали «Батько наш Бандера» під куполом Верховної Ради. Згодом до флешмобу приєднались тисячі українців, серед яких і солісти знаменитого львівського хору «Дударик».
Цікаво, що за популярністю пісня про вождя борців за волю України змогла перегнати відомого російського репера Моргенштерна. Його пісні, зміст який піддається критиці через пропаґанду девіантної поведінки та поширення російських наративів, на диво залишаються популярними серед української молоді. Проте тепер виконавець може розраховувати лише на друге місце за пошуковими запитами. Найбільше українці гуглять «Батько наш Бандера».
Як повідомляв «Міст», капелани разом із військом стоять на захисті України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply