Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Священники ПЦУ виготовляють антисептики

Автор:

|

Квітень 08, 2020

|

Рубрика:

Священники ПЦУ виготовляють антисептики

Священники ПЦУ взялися виготовляти антисептики для рук та роздавати їх людям літнього віку для запобігання поширенню коронавірусу Covid-19. «Священнослужителі відділу соціального служіння Київської митрополії ПЦУ з благословіння предстоятеля почали виготовлення антисептиків. У Києві вони віддали перші 150 антисептиків для найвразливіших категорій населення: людям літнього віку, тим, хто опинився у скрутній ситуації або наразі не має житла. Ще 2 тис. пляшечок розіслали до великих міст: Маріуполя, Харкова, Одеси», — йдеться в повідомленні прес-служби ПЦУ.
Антисептики виготовляють за рецептурою Всесвітньої організації охорони здоров’я з етанолу або ізопропилового спирту, перекису водню та гліцерину. У ПЦУ назвали дезінфекцію рук і поверхонь за допомогою антисептика одним із найнеобхідніших засобів для захисту від хвороби. У Церкві також звернулися до парафій у Києві та доброчинних організацій, які можуть розповсюджувати антисептики і закликали подавати заявки на їхнє виготовлення.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

До слова
У Бердянську Запорізької області батюшки УПЦ МП борються з коронавірусом молитовним співом та окроплюючи місто освяченою водою. Відповідне відео опублікував Facebook користувач Віталій Пархоменко. «Ну, от як цих людей можна назвати?» — зазначив він у підписі до відео. Священнослужителі їздять вулицями міста на вантажівці й окроплюють водою усіх, хто проїжджає повз них. При цьому з динаміків лунає: «Наша вєра православна — вєра вєчна, вєра славна».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply