Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Священник закликав вживати дезінфекцію у церквах

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Священник закликав вживати дезінфекцію у церквах
о. Павло Дроздяк

Капелан Львівської міської ради та речник Львівської архієпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк закликав використовувати засоби гігієни у церквах для того, щоб зменшити ризики поширення будь-якої інфекції, в т. ч. коронавірусу. Також він наголосив на важливості правильного інформування про поширення цієї епідемії та не піддаватися паніці.
За словами священника, він ініціював засідання позачергової ради Церков Львова, щоб вирішити, як правильно треба інформувати парафіян про поширення епідемії та використання засобів гігієни для зменшення ризиків усіх інфекцій. «Ви знаєте, що у європейських містах, де зафіксоване поширення вірусу, були заборонені меси. Коли йдеться про Львів, який є релігійним за своїм характером, то, без сумніву, для нас це — велика проблема. Для того, аби наші вірні змогли комфортно відвідувати наші храми та не боятися, ми пропонуємо багато засобів дезінфекції та гігієни», — зазначив речник Львівської архієпархії.
Також він наголосив, що важливо коректно подавати інформацію, не поширювати фейків і не піддаватися своїм страхам та паніці. «Коли ми поглянемо на статистику, то побачимо скільки людей гине за один день не від вірусу, а від злості, ненависті та байдужості. Набагато більше людей вмирає не від вірусу, якого ми так із нетерпінням чекаємо, аби з ним боротися. Ми не сховаємося від вірусу нікуди, тому що, на превеликий жаль, як я і сказав, він усередині нас. Це — вірус ненависті. Наше завдання — викорінити його із нашого буття», — наголосив о. Павло.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply