Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Сурогатне материнство — підступна зневага материнства загалом

Автор:

|

Січень 22, 2020

|

Рубрика:

Сурогатне материнство — підступна зневага материнства загалом
Блаженнійший Святослав

З лихом сурогатного материнства борються у всьому світі. Й усі, хто хоче купити собі дитину в Європі, на жаль, їдуть до України. Про це заявив Святослав (Шевчук), глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ). «Господь Бог від початку створення людини сотворив людину як чоловіка і жінку. Саме Бог був творцем людського подружжя. Подружжя, родина, сім’я як вірна плідна та нерозривна єдність чоловіка і жінки існували набагато швидше, ніж народи, держави чи інші людські спільноти. Тому ми називаємо сім’ю засадничою базовою клітиною людського суспільства», — зазначив він.
За його словами, в останні часи з’явилося чимало темних сил, які загрожують існуванню інституту сім’ї. І одним із дуже підступних способів зневаги материнства є материнство сурогатне. «Мабуть, багато хто з вас чув термін «сурогатне материнство», коли через ті чи інші обставини українська жінка за гроші змушена зачинати у своєму лоні нове життя на продаж. Змушена торгувати своїм материнством, змушена юридично підписати таке зобов’язання, яке де-факто означає рабство цієї жінки, — наголосив владика. — Можна собі уявити драму тої жінки, котра мусить віддавати те дитя, яке виносила та народила. Важко уявити драму тої дитини, яка відривається від своєї матері, яка зігрівала це дитятко своїм теплом, і мусить згідно з тим рабським контрактом бути проданою в чужу сім’ю».
На його думку, наше суспільство ще повністю не усвідомило горя української матері, котра змушена торгувати своїм материнством. «Нехай Новонароджений Спаситель допоможе нам відкрити святість і гідність материнства, святість і гідність родини, допоможе нам у нашій державі все зробити, щоби жодна рука, жодного ірода не наважилася забрати життя дитяти, яке Бог сьогодні дарує усім нам!», — побажав усім глава УГКЦ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply