Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Страшні історії про чіпізацію і печать антихриста

Автор:

|

Червень 21, 2020

|

Рубрика:

Страшні історії про чіпізацію і печать антихриста
Так малювали процес нанесення печаті антихриста в Середньовіччі

Вірні в Україні часто схильні вірити різним чуткам. «Чув версію, що уже незабаром вакцину від коронавіруса вводитимуть усім, а разом із нею вживлятимуть мікрочіпи, які є печаттю антихриста. Прошу пояснити, що таке ця печать і де про неї йдеться у священних книгах», — цікавиться Михайло Задорожний із м. Рівне.
— За останні десятиліття було чимало подібних нездорових апокаліптичних страхів серед вірян, — пояснює протоієрей Андрій Дудченко, старший священник Спасо-Преображенського кафедрального собору, викладач Київської православної богословської академії Православної церкви України. — Наприкінці 1990-х рр. тривав процес боротьби з ідентифікаційними кодами, які пов’язували з печаттю антихриста. Походило це з ригористичних протестантських кіл у США, а далі поширювалося у Росії та Україні».
— На жаль, віруючих людей залякують різними безглуздими чутками, — додає о. Петро Балог, директор Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського Римо-католицької церкви України. — Тепер дедалі частіше чую про «знак диявола на чолі», про який немовби йдеться у «Книзі Одкровення» Івана Богослова».
— У Біблії, певна річ, про чіпи немає жодного слова. Але як тоді вдалося пов’язати вживлення чіпів зі знаком антихриста?
А. Д.: — Ще з 1995 року розповсюджували листівки з посиланням на д-ра Кола Сандерсона (США), котрого називали «провідним фахівцем у дослідженнях біомедичних чіпів». Він розповідав про контроль людей після підшкірної електронної ідентифікації — імплантації мікросхем, і хотів переконати легковірних читачів, що найкращим місцем для імплантації є чоло або рука людини — тобто місця, де температура може різко змінюватися, і чіпи можуть підзаряджатися. Саме тоді проводили паралель із фрагментом «Книги Одкровення» (інша назва останньої Книги в Біблії — «Апокаліпсис» або «Об’явлення»), де йшлося про печать антихриста — на чолі або на правиці.
— Що насправді означає печать антихриста?
А. Д.: — В Одкровенні святого Івана Богослова («Апокаліпсисі») йдеться про знак на тих людях, котрі зреклися Христа та прийняли антихриста. Не йдеться про таємне нанесення знака без згоди людини. Печать антихриста — це знак свідомої відмови від Христа.
П. Б.: — Печать антихриста не є чіпом або кодом, а добровільною згодою чинити гріх, не любити Бога та ближнього. Що ж до мітки антихриста, то диявол прагне зайняти місце Бога. Тобто хоче заволодіти серцем, розумом і волею людини, поставити на них свій знак — саме тому йдеться про чоло чи правицю. Та немає такого знака, який би всемогутній Бог не міг знищити. Головне — дозволити Йому це зробити.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply