Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Степан Сус відслужив літургію для українців Мадрида

Автор:

|

Березень 24, 2021

|

Рубрика:

Степан Сус відслужив літургію для українців Мадрида
Владика Степан виголошує проповідь

Владика Степан Сус, голова Пасторально-міґраційного відділу (ПМВ) УГКЦ, під час свого візиту до Іспанії очолив Святу Літургію в українській парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у Мадриді та поспілкувався з громадою та представниками Спілки української молоді.
Йому співслужили настоятель парафії о. Іван Липка, вікарій ординаріату для католиків східного обряду в Іспанії о. Андреас Мартінес Естебан та заступник голови ПМВ о. Андрій Гах. На Богослужінні були присутні представники Посольства України в Іспанії. Завдяки їхнім старанням душпастирський візит команди ПМВ до Іспанії став можливим — українські дипломати сприяли в отриманні візи та загалом допомагали протягом поїздки.
На завершення Святої Літургії голова ПМВ від імені Блаженнійшого Святослава передав настоятелю української спільноти антимінс — знак єдності із главою Церкви. Владика Степан також вручив грамоту від Блаженнійшого Святослава хору парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці з нагоди його 20-ї річниці заснування.
Після літургії він поспілкувався у Мадриді з громадою і представниками СУМ. «Виховувати дитину, виховати СУМівця — це вміти правильно поділитись собою, передати щось цінне та важливе. В процесі виховання ми завжди віддаємо свої зусилля, бажання, мрії та все хороше. Виховати — це також талант відкрити у дитині заховані таланти. Українське слово «виховувати» саме за себе говорить, що це процес відкриття чогось, що було захованим, не відомим самій людині. Ми виховуємо у собі, у дітях те, що закладене Господом у людській природі. Маємо виховувати майбутнє і теперішнє СУМу тут, в Іспанії. Допомагати нашій молоді не асимілюватись, але інтегруватись у цьому світі», — заявив високий гість.
Як повідомляв «Міст», душпастир УГКЦ зустрівся з українською громадою в Мадриді.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply