Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Список ворогів РПЦ

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Список ворогів РПЦ

В Інтернеті виклали список ворогів Російської православної церкви під назвою «Загальний перелік аґресивних антихристиянських ксенофобів і наклепників». До переліку, зокрема, увійшли такі політичні та громадські діячі, як Борис Нємцов, Андрій і Віктор Єрофєєви, Олексій Навальний, Гаррі Каспаров, Сергій Доренко, Станіслав Бєлковський, Раф Акопов, Віталій Гінзбурґ і інші.

«До цього переліку вносяться прізвища осіб і назви організацій, які тією чи іншою мірою брали участь у приниженні людської гідності християн загалом, у тому числі за допомогою публічного богохульства, пейоративного (несхвального, іронічного) висміювання чи принизливої образи релігійно шанованих особистостей і об’єктів», — ідеться в повідомленні інформаційно-аналітичного порталу «Моральність і закон».

Крім того, «ворогами» визнано тих, хто поширював про РПЦ та її священнослужителів образливі чутки, вигадки та був помічений у «цькуванні, троллінґу, третируванні, огульному й наклепницькому паплюженні РПЦ». Список складався Громадським комітетом із прав людини та найближчим часом він буде суттєво розширений, оскільки «комітет просто не встиг обробити всієї наявної інформації».

«Ми рекомендуємо вказаним особам зібратися й спільно, за можливістю всіляко допомагаючи один одному, спробувати вилікуватися від власної ксенофобської нетерпимості до православного християнства й до РПЦ», — зазначив портал.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply