Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Сліди апостола Андрія Первозванного

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Сліди апостола  Андрія Первозванного

Удавлені в камінь відбитки людських ніг виявлено на території музею-заповідника Херсонес (Севастополь). Представники Кримської єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) і Севастопольського благочиння назвали їх слідами стіп святого апостола Андрія Первозванного. Згідно з церковними джерелами й «Степенною книгою», написаною в XVI ст. представниками Православної церкви, апостол Андрій розмовляв із людьми про вчення Христа, стоячи на камені біля берега моря, і несподівано камінь став м’яким, як віск, і стопи святого закарбувалися на ньому. Після цього дива багато хто увірував у вчення Ісуса Христа. Люди торкалися цих відбитків і отримували духовне й фізичне зцілення. Після підкорення Криму татарами Херсонес був покинутий, а святині — забуті.

Протоієрей Сергій Халюта, настоятель Володимирського собору в Херсонесі, почув від однієї з парафіянок, що на березі моря є камінь із двома слідами, схожими на людські, але правий видно дещо гірше. «Я сам подивився на ці сліди й одразу ж повідомив владиці кримському Лазарю, який прибув у Херсонес і особисто переконався в тому, що це — людський слід у камені. Ми привели зі собою експертів-криміналістів і замовили проведення медичної експертизи. Результати підтвердили, що сліди в камені схожі на людські. А найголовніше — люди торкаються цих відбитків і зцілюються від хвороб», — наголосив настоятель.

Остаточний вердикт про походження слідів дасть геологічна експертиза, яка вже завершилася. Про її результати стане відомо за кілька тижнів.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply