Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Штайнмаєр звинуватив РПЦ у підтримці війни в Україні

Автор:

|

Вересень 19, 2022

|

Рубрика:

Штайнмаєр звинуватив РПЦ у підтримці війни в Україні
Франк-Вальтер Штайнмаєр

Франк-Вальтер Штайнмаєр, президент Федеративної Республіки Німеччина, розкритикував Російську православну церкву (РПЦ) за підтримку війни в Україні. Про неґативну роль цієї Церкви у війні він заявив у своїй промові на асамблеї Всесвітньої ради Церков у німецькому Карлсруе.
«РПЦ виправдовує війну в Україні — проти таких самих, як і вони, проти власних братів і сестер за вірою. Ця пропаґанда проти вільних прав громадян іншої країни, цей націоналізм, що довільно заявляє про Божу волю заради імперських мрій про правління диктатури, має зустріти наше опір», — закликав політик.
Свої він промови тоді, коли в залі перебували представники РПЦ. «Чекаю від цієї зустрічі, що їх не омине правда про цю жорстоку війну і критику ролі їхнього церковного керівництва», — заявив президент.
Він нагадав, що в Україні сталася велика кількість військових злочинів щодо релігійних об’єктів в Україні, а також зруйновані багато інших цивільних будівель. Тому шлях яким зараз рухається РПЦ п. Штайнмаєр назвав блюзнірським і хибним. «Жоден християнин, який ще має віру, розум і почуття, не зможе розглянути в цьому волю Божу», — додав він.
Раніше «Міст» розповідав, де побачив нові стіни Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Олена Расенко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online