Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Схопили жорстоких убивць монахині

Автор:

|

Вересень 17, 2015

|

Рубрика:

Схопили жорстоких убивць монахині
Підозрюваний у вбивстві монахині

Підозрюваний у вбивстві монахині

У Києві розкрили вбивство 64-річної черниці та затримали злочинців. «Працівники карного розшуку затримали двох місцевих чоловіків — 25-річного мешканця Київщини та 23-річного киянина — котрі обґрунтовано підозрюються у вчиненні вбивства жінки. А згодом і їхнього поплічника — 33-річного уродженця Сумщини», — йдеться у повідомленні прес-служби столичної міліції.
Як установили правоохоронці, чоловіки вчинили жорстокий злочин із корисливих мотивів. Один зі затриманих був знайомий із потерпілою і розповів своїм поплічникам, що черниця має заощадження. «Впродовж останніх десяти років, це ми точно встановили, вона давала заповіти вісьмом громадянам на майно, яке в неї є — на квартиру, на все інше, — видавала себе за онкохвору. Люди приходили та допомагали. Злочинцям стало відомо про те, що у потерпілої є кошти у сумі десь 7 тис. USD. У той час, коли її не було, вони зайшли в квартиру та чекали її якийсь час, зараз уже встановили — десь упродовж доби», — розповів Олександр Терещук, начальник київської міліції.
Наразі затримані зізналися у скоєнні вбивства. Їхню вину підтверджено проведеними експертизами, відтворенням подій і свідченнями. До того ж під час проведення обшуку за місцем мешкання киянина міліціонери виявили бойову гранату РГД-5 і наркотичні речовини — амфетамін і канабіс.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply