Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Шмигаль подарував Папі символ Голодомору

Автор:

|

Квітень 07, 2021

|

Рубрика:

Шмигаль подарував Папі символ Голодомору
Денис Шмигаль і Папа Франциск

Папа Римський Франциск прийняв у Ватикані Дениса Шмигаля, прем’єр-міністра України, котрий у ході зустрічі подарував понтифіку статуетку дівчинки, яка символізує Голодомор в Україні. Святійший отець, своєю чергою, подарував гостю барельєф «Рука в руці», що символізує братство і милосердя. Бесіда глави Римо-католицької церкви (РКЦ) із главою українського уряду тривала близько пів години. Про її зміст нічого не повідомляють.
Також співрозмовники обговорили кризу в системі охорони здоров’я та драматичну ситуацію на сході України, висловивши надію, що недавні порушення режиму припинення вогню поступляться місцем жестам, які сприятимуть мирному вирішенню конфлікту.
Окремо під час аудієнції йшлося про співпрацю України з дитячою педіатричною лікарнею «Немовля Ісус». Вона є власністю Святого престолу і входить до найбільших і найсучасніших педіатричних науково-дослідницьких медичних закладів у Європі. Щороку клініка забезпечує лікування понад 35 тис. пацієнтів із усього світу й є визнаним лідером за кількістю операцій і трансплантацій будь-якого рівня складності.
Також Денис Шмигаль подякував понтифіку за молитовну та гуманітарну підтримку України. Наприкінці аудієнції Франциска Шмигаль передав Папі запрошення Володимира Зеленського здійснити візит до України з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності.
Перед зустріччю з Папою п. Шмигаль провів перемовини в Державному секретаріаті Святого престолу. «Сторони зупинилися на добрих двосторонніх відносинах між Святим престолом та Україною, звернувши особливу увагу на деякі актуальні питання двостороннього інтересу, як і на різні теми, що стосуються життя і діяльності РКЦ у країні», — йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету Міністрів України.
Як повідомляв «Міст», Папа вперше в історії відвідав Ірак.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply