Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Римо-католицька парафія відкрила молодіжний центр

Автор:

|

Грудень 21, 2022

|

Рубрика:

Римо-католицька парафія відкрила молодіжний центр
Будівля центру

У місті Сколе на Львівщині відкрили Інтеграційний центр для дітей і молоді ім. Івана Павла ІІ. Там будуть місця для тимчасового проживання, конференц-зала, кімнати для виступів, а також інформаційний пункт із фокусом на історію та культуру прикордоння.
Проєкт «Активація Центру роботи з молоддю в Місці П’ястовому та Сколе — культурна й історична спадщина Ряшівського та Львівського реґіонів як основа освітніх цінностей о. Броніслава Маркевича» реалізували за кошти програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Загальний кошторис проєкту — 815 тис. EUR, із яких ґрант для України становив 733,6 тис. EUR.
Броніслав Маркевич — отець-салезіянин, який жив на межі XIX — XX ст., був засновником ремісничих шкіл та ініціатором створення притулків для бідних і сиріт у м. Мєйсце Пястове (Підкарпатське воєводство Польщі). Він створював житло для молоді, надавав їй матеріальну допомогу та моральну підтримку. Реалізований проєкт мав га меті створити освітні центри для молоді у Польщі й Україні. Центром у Сколе опікуватиметься Римо-католицька парафія Семи страждань. Приміщення слугуватиме для потреб «освіти через працю» та сприятиме формуванню патріотичних цінностей.
Як повідомляв «Міст», відбулася зустріч вищих настоятелів згромаджень РКЦ і УГКЦ.

Орися Шиян, Zaxid.net

До слова
Сайти Ватикану атакували кремлівські гакери. «Багато онлайн сторінок різних структур Римської курії стали недоступними. Російські терористі ще раз демонструють реальне обличчя московської політики, безпосередньо визначеної Парламентською асамблеєю Ради Європи як терористичної», — заявив Андрій Юраш, Посол України у Ватикані. За його словами, це російська відповідь на останні важливі заяви Папи Франциска. Водночас у резиденцію посла України в Ватикані вдерлися зловмисники і вимастили двері та східці фекаліями. Дипломат вважає, що до цього може бути причетний Кремль. «Ми не знаємо, хто фізично вчинив цей вандалізм, але можемо уявити, хто все це замовив», — зазначив п. Юраш.

About Author

Meest-Online