Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

РПЦ підготувала регламент вигнання бісів

Автор:

|

Травень 04, 2021

|

Рубрика:

РПЦ підготувала регламент вигнання бісів
Вигнання бісів

Комісія з богослов’я Російської православної церкви (РПЦ) підготувала документ, який регламентує практику екзорцизму (вигнання бісів). Про це повідомив митрополит Іларіон. глава відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату.
За його словами, зараз практика екзорцизму існує не у всіх помісних Церквах. Підготовлений документ містить як історію цієї практики, так і пропозиції щодо її уніфікації та регламентації. При цьому владика наголосив, що до офіційної публікації документа не може розголошувати його зміст.
У серпні 2020 року від коронавірусу помер архімандрит Герман, насельник Троїце-Сергієвої лаври. Він був єдиним у Росії, якому РПЦ офіційно дозволяла проводити обряди екзорцизму. Наприкінці 2020-го Іларіон від імені РПЦ просив віруючих не проводити обряди екзорцизму самостійно, наголошуючи, що це може зробити тільки спеціальний священник якось по-особливому благословенню архієрея. Він також зазначав, що не варто плутати з біснуванням підозри на наявність у людини можливих психічних розладів.
Як повідомляв «Міст», екзорцисти б’ють на сполох.

Людмила Садловська, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply