Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Розкольнику заборонили перебування в Україні

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Розкольнику заборонили перебування в Україні

Очільникові псевдохристиянської секти, відомої в Україні також під назвою «догналівці», Антоніну (Іллі) Догналу, громадянину Чеської Республіки, відмовили у продовженні візи на перебування в Україні. Сам Антонін Догнал уже заявив, що не має наміру коритися цьому рішенню й, попри незаконність перебування в Україні, провадитиме свою деструктивну діяльність. Підтвердженням його слів стало кількаденне пікетування головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області.

Заява Догнала й аґресивні публічні акції його прихильників дозволяють припустити, що не виключений тиск на посадовців, які ухвалили таке рішення щодо Догнала. Особа, котра надала інформацію, висловила занепокоєння щодо можливого тиску «згори» з метою посприяти, аби відмову на перебування в Україні чеському провідникові таки скасували, оскільки очевидно: «догналівці» мають неабияку підтримку з боку окремих високопосадовців, що не­одноразово допомагало їм уникнути відповідальності за свої дії в подібних ситуаціях.

Зазначимо, що журналісти довели причетність Оксани Білозір, народного депутата України, до «справи Догнала». Медіа оприлюднили документ, у якому голова підкомітету з питань міжпарламентських зв’язків, двосторонніх і багатосторонніх відносин Комітету в закордонних справах Верховної Ради просить керівника Служби безпеки надати громадянство України Антонінові Догналу. І це — притому, що тодішній глава Української греко-католицької церкви владика Гузар був проти такої ініціативи.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply