Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Роздуми митрополита Стефана з нагоди 25-ї річниці незалежності України

Автор:

|

Серпень 22, 2016

|

Рубрика:

Роздуми митрополита Стефана з нагоди 25-ї річниці незалежності України
Митрополит Стефан Сорока

Митрополит Стефан Сорока

24 серпня ц. р. українці в світі святкують двадцять п’яту річницю проголошення Незалежності України. Наше святкування має бути радісним і сповненим надії. Воно повинно відображати бачення тих, хто доклався до цього проголошення свободи та самостійності 25 років тому. Наше святкування мають розпалити нові надії на процвітання народу, які мали українці та вільний світ при реалізації нашої самостійності. Воно має нагадати нам про героїчну жертву тих, хто сміливо стали на Майдані, щоб захистити свободу перед тими, хто прагнув знищити нашу самостійність. Наше святкування повинно бути висловом вдячності тим, хто сьогодні ціною великих жертв захищає Україну від аґресора. Дуже важливо і значуще, щоб усі українці широко відзначили 25-ту річницю Незалежності України.
Наше святкування має найперше зосереджуватися на молитві до Всевишнього з подякою за Його благословення, зіслані на всіх, хто плекає і захищає Незалежність України. Наші церкви та святі храми всіх віросповідань мають бути наповнені українцями, які єднаються в спільній молитві. Наша спільна віра та молитва — це те, що живить і плекає нашу ідентичність як українців. Наша довіра до Всевишнього надає підтримки й уселяє надію в наших братів і сестер в Україні, котрі особливо страждають через війну в Україні. Ми віддаємо себе в руки Матері Божої благаючи в неї любові, материнської присутності та заступництва за Україну й її народ. Ми також молимося та просимо про мир для світу й народів, які також страждають від руйнівних воєн.
Наше святкування повинно стати яскравою демонстрацією наших багатих українських національних традицій, розвинутих в Україні та світі. Підготовка концертів і різноманітних фестивалів є запорукою того, що наші багаті традиції та культура продовжать розвиватися і підкорювати серця українців різного віку. Ми маємо особливо заохочувати участь у всіх таких святкуваннях молоді, бо це засіває зерна вдячності та гордості за їхнє українське коріння. Ділення нашою багатою культурною спадщиною в піснях і танцях є життєдайним для наших друзів і сусідів, які живуть поряд із нами в різних країнах.
25-та річниця Незалежності України повинна святкуватися з удячністю і надією, які відзначаються щирою та дієвою молитвою й уділенням нашого культурного надбання через пісню та танець. Нехай кожен із нас гідно і щиро плекає свою українську ідентичність із нагоди цього особливого ювілею, а також кожен день свого життя.
Слава Україні!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply