Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Російський піп відлупцював водія просто на вулиці

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Російський піп відлупцював водія просто на вулиці

Бойовий піп

Дикі порядки існують у Російській православній церкві. Так, в Інтернеті з’явилося відео, на якому видно, як чоловік у рясі б’є хрестом чоловіка, притиснутого до огорожі. Скандал стався біля торгового центру «Галерея Новосибірськ» в адміністративному центрі Сибірського федерального округу Російської Федерації. За словами колишнього священнослужителя Феодосія, бізнесмен напав на його брата з викруткою, тому йому довелося встати на захист родича.
Екс-ігумен стверджує, що він разом із братом, котрий сидів за кермом автівки Toyota, їхав освячувати реабілітаційний центр, де лікують наркоманів. Однак раптово в машині щось зламалося, тому її довелося припаркувати на узбіччі. У цей момент ззаду під’їхав Volkswagen, із якого вийшов бізнесмен і попросив прибрати автомобіль із дороги. Між ним і водієм Volkswagen зав’язалася сварка, що переросла в бійку.
«Я дуже сильно злякався, бо в руках у чоловіка була викрутка і він міг ткнути її Дімі в око. Щоб заспокоїти водія, я взяв його за комір, заломив йому руки і притис до огорожі», — розповів колишній священик.
При цьому, за версією потерпілого, Toyota, на задньому сидінні якої сидів представник духовенства, перегородила проїжджу частину. Коли підприємець попросив прибрати машину з дороги, водій відігнав його, не добираючи слів. Бізнесмен не розгубився і пригрозив проколоти колеса іномарки викруткою. Аж тут до сварки долучився «піп у рясі», котрий став бити підприємця важким хрестом по голові.
Як з’ясували журналісти, ще 2011 року цей батюшка потрапив під церковний суд за порушення чернечих обітниць — самовільне залишення монастиря, продаж ювелірних виробів, участь у передвиборній кампанії депутата та заклики до церковного розколу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply