Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Російські окупанти заарештували свідків Єгови

Автор:

|

Жовтень 20, 2020

|

Рубрика:

Російські окупанти заарештували свідків Єгови
Свідки Єгови

Окупаційний Ленінський районний суд Севастополя заарештував Євгенія Жукова, Ігоря Шмідта, Володимира Маладику та Володимира Саакада, членів релігійної організації «Свідки Єгови», визнаної загарбниками екстремістською. Федеральна служба безпеки РФ провела в окупованому Севастополі обшуки у дев’яти членів місцевої міської громади єговістів. Вони затримали п’ятьох осіб, у т. ч. дружину Володимира Маладики Наталю, котру пізніше відпустили. Зараз у неї є статус свідка.
Затриманим оголосили про підозру в організації роботи екстремістської організації. Євгенія Жукова, Володимира Маладику та Володимира Сакада суд заарештував до 30 листопада, Ігоря Шмідта — до 23 листопада.
Після засідання дружина Володимира Сакада розповіла, що її чоловік свою провину не визнає. Обшук, який провели у них вдома напередодні, вона назвала незаконним і заявила, що домагатиметься зміни запобіжного заходу чоловікові на домашній арешт.
Євген Жуков раніше очолював севастопольську громаду «Свідків Єгови». Вона була зареєстрована 12 листопада 1997-го, в травні 2015 року її поставили на облік у податковому органі в рамках російського законодавства, але вже в травні 2017-го ліквідували за рішенням суду, після того, як у РФ організацію визнали екстремістською.
Як повідомляв «Міст», у Росії свідків Єгови заборонили 2017 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply