Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Романа Сущенка в СІЗО відвідає священик УПЦ КП

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

Романа Сущенка в СІЗО відвідає священик УПЦ КП

Роман Сущенко

Марк Фейгін, адвокат неправомірно затриманого в Москві українського журналіста Романа Сущенка, повідомив, що його підзахисного в слідчому ізоляторі (СІЗО) відвідає для духовного окормлення священик Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП). «Я зустрічався з підзахисним. Роман написав дві заяви керівництву СІЗО № 2, слідчому Крекову, про його відвідини ієромонахом Меркурієм (Скороходом), кліриком Богородської єпархії УПЦ КП. Розраховуємо, що йому буде дозволено здійснювати духовну опіку. Тим більше, що право на це Роману Сущенку, особі з іноземним громадянством, гарантоване законом», — сказав п. Фейгін.
За його словами, в російській пенітенціарній системі взагалі заохочується відвідини підслідних та ув’язнених священиками. «Правда, це переважно представники Російської православної церкви. Але якщо Роман Сущенко відноситься до іншої конфесії, то він має право на відвідини саме її представника, який також готовий до цієї зустрічі», — наголосив правник.
Ієромонах Меркурій підтвердив інформацію, що його єпархія і він сам також готують відповідні документи для можливості відвідин і причащання п. Сущенка. Як писав «Міст», 2 жовтня ц. р. члени Громадської спостережної комісії Москви виявили у СІЗО «Лефортово» кореспондента агенції «Укрінформ» Сущенка, котрого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у «шпигунстві». Журналіст перебував там орієнтовно з 30 вересня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply