Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

РКЦ заборонила сицілійським мафіозі ставати хрещеними батьками

Автор:

|

Квітень 06, 2017

|

Рубрика:

РКЦ заборонила сицілійським мафіозі ставати хрещеними батьками

Дон Корлеоне у виконанні Марлона Брандо

Католицький архієпископ Сицилії Мікеле Пеннізі заборонив членам мафії брати участь у Таїнстві хрещення і ставати хрещеними батьками. «Мафія перейняла термін «хрещений батько» у Церкви, щоб надати своїм ватажкам ореол релігійної значущості, а насправді ці два світи зовсім несумісні», — сказав архієпископ.
До округу Мікеле Пеннізі входить і сумнозвісне село Корлеоне, яке увічнив у своєму романі «Хрещений батько» Маріо Пьюзо.
У лютому ц. р. архієпископ різко засудив рішення священика Корлеоне дозволити синові місцевого гангстера Тото Ріїна стати хрещеним батьком своєї племінниці. Новий указ архієпископа архієпископа Пеннізі забороняє засудженим за «безчесні злочини» виступати в ролі хрещених батьків. При цьому архієпископ визнає, що мафіозний «кодекс честі» або «омерта» буде перешкоджати реалізації цього указу.
2008-го архієпископу Мікеле Пеннізі вже погрожували розправою після того, як він відмовився дозволити поховати за релігійним обрядом главу мафії Крочефіссо Еманнуелло. Тоді поліція приставила до ієрарха охорону. 2014 року Папа Франциск також кинув виклик організованій злочинності, відлучивши від Римо-католицької церкви (РКЦ) усіх мафіозі. «Ті, хто йдуть дорогою зла, як це роблять мафіозі, не єдині з Богом», — сказав понтифік.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply