Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

ПЦУ збудує модульне містечко на Київщині

Автор:

|

Травень 30, 2022

|

Рубрика:

ПЦУ збудує модульне містечко на Київщині
Митрополит Епіфаній

Митрополичий фонд Православної церкви України (ПЦУ) за підтримки благодійників зведе на Київщині тимчасове житло для людей, які втратили власні домівки. Про це повідомив Блаженнійший Епіфаній, глава ПЦУ. «Митрополичий фонд Православної церкви України будуватиме тимчасове комфортне житло для тих, хто зараз його найбільше потребує, — для українських родин, чиї домівки були зруйновані окупантами. Вартість першого етапу ініціативи — 20 млн грн, їх уже виділив фонду Андрій Мацала, голова його Меценатської ради», — повідомив він.
За словами митрополита, йдеться про зведення модульних будиночків у населених пунктах Київщини, що сильно постраждали через війну: Гостомель, Бородянка, села Озерне, Мощун та інші. Перші будинки будуть готові вже на початку червня, решта — до середини літа. У цьому тимчасовому житлі притулок знайдуть 50 сімей.
«Наш народ завжди вирізнявся своєю чуйністю, добрим серцем і взаємодопомогою, здатністю об’єднуватися та гуртуватися заради порятунку інших — своїх братів і сестер. Знаю, що сьогодні кожен працює на своєму фронті, обравши свій напрямок допомоги іншим, проте хочу закликати тих, хто має таку можливість, долучитися до цієї важливої ініціативи Митрополичого фонду ПЦУ і допомогти тим нашим ближнім, які, на жаль, втратили все», — наголосив він.
Як повідомляв «Міст», у трьох районах Львова облаштують тимчасові містечка, в яких поселять близько тисячі переселенців.

Наталя Дуляба, «Львівський портал»

До слова
Російська православна церква в Україні поклала провину за напад РФ на Україну на Петра Порошенка та Православну церкву України. Хоча й переконують, що начебто засуджують російську аґресію і закликають «розв’язати конфлікт за допомогою слова, а не зброї».

About Author

Meest-Online