Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

ПЦУ покарала полтавського священника

Автор:

|

Червень 24, 2021

|

Рубрика:

ПЦУ покарала полтавського священника
о. Дедюхін

Єпархіальна рада Православної церкви України (ПЦУ) покарала о. Олександра Дедюхіна, полтавського священника і депутата від партії «Європейська солідарність», за його висловлювання у Facebook. Панотець поділився своїми роздумами про відповідальність жінок і чоловіків. «Мені тут палко пишуть, мовляв, не можна вважати жінку лише інкубатором, матка — це її тіло, а всі супротивники абортів нехай забирають ембріони і ростять їх самі. Просто якщо хоча б на мить приспустити перетинки між звивинами, то можна дізнатися, що ембріон у матку потрапляє внаслідок певних дій, вчинених самою жінкою. Як там старі люди кажуть: «Сучка не схоче — кобель не скоче». Й якщо вже дала згоду на одне, то, будь ласка, неси відповідальність, — написав тоді він. — При цьому зауважу, що відповідальність чоловіка набагато більша, в нас же ж патріархат, а не щось».
У відповідь на це єпархіальна рада полтавської єпархії ПЦУ заборонила священнику два місяці звершувати богослужіння і три місяці писати в соцмережах. У разі, якщо священник порушить ці заборони, його питання може розглянути Священний синод ПЦУ. Також у єпархії порадили йому визначитися, ким він хоче бути — священником чи депутатом-блогером.
Олександру Дедюхіну — 47 років. Він настоятель Свято-Миколаївського храму ПЦУ в Полтаві, одного з найстаріших у місті. У березні 2021 року в своїй декларації він вказав, що отримав у подарунок квартиру, будинок і земельну ділянку. І заявив, що цей дарунок — від двох парафіянок Свято-Миколаївського храму, які вирішили переписати житло на церкву. За словами о. Дедюхіна, жінки 1935-го і 1959 року народження також за свої гроші оформлювали відповідні документи.
Як повідомляв «Міст», УГКЦ відлучила від Церкви священника-перебіжчика.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply