Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Провокатора, котрий роздавав гроші у центрі Львова, депортували

Автор:

|

Вересень 09, 2020

|

Рубрика:

Провокатора, котрий роздавав гроші у центрі Львова, депортували
Денис Барон маскувався українським прапором

Служба безпеки України (СБУ) спільно з національною поліцією депортували з України Дениса Барона, громадянина Федеративної Республіки Німеччина (ФРН). «Він позиціонував себе, як пастор невизнаної релігійної організації, проводив якісь заходи на Львівщині. Сприяв і вчиняв дії спрямовані на посилення серед певних груп населення настроїв, які призводили до почуття ворожнечі та релігійного розпалу», — розповіла Роксолана Яворська, речниця СБУ Львівщини.
Денис Барон також закликав до повалення конституційного ладу й об’єднання України, Росії та Білорусі в одну державу. Тож йому заборонили в’їзд до України на три роки і депортували до Польщі. Уже після депортації провокатор записав кілька відео, на яких, зокрема, показав свій закордонний паспорт з позначкою, що термін його тимчасового перебування в Україні скоротили до 28 серпня.
Денис Барон роздавав гроші у центрі Львова на День Незалежності України, та заявляв, що сучасна Церква забирає в людей гроші, а він «посланець Бога» і прийшов, щоб роздавати їх людям. Заявляв, що він мільярдер, продав свій бізнес і приїхав із ФРН, аби допомагати українцям.
Називає себе пастором і вже не вперше намагався зібрати людей довкола своєї віри. У ФРН він активно організовував заходи для «патріотів» та закликав до революції, кажучи, що готовий померти як мученик за свій народ. Проте чим саме Денис Барон займався у Німеччині та чи справді він бізнесмен, з’ясувати не вдалося.
На зареєстрованому у Росії 20 липня YouTube-каналі «Легион 111» є кілька десятків відео, на яких п. Барон заявляє, що «Європа хоче купити Україну, щоб зробити людей рабами», та що він любить Путіна, а українці та росіяни — один народ.
На німецьких форумах Дениса Барона також пов’язують з партією WWL, яка закликала до виходу ФРН із Європейського Союзу та НАТО, а також до тісної співпраці з РФ. На сторінці Дениса Барона у Facebook також можна знайти світлини з російським прапором.

Софія Лазуркевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply