Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Провели духовний табір для українських дітей

Автор:

|

Жовтень 03, 2022

|

Рубрика:

Провели духовний табір для українських дітей
Учасники табору

В угорських горах Матри для українських дітей провели табір «Веселі канікули з Богом», організований фундацією УГКЦ в Угорщині. Участь у таборі взяли 40 дітей із парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ в Будапешті та діти українських біженців, які прибули до Угорщини внаслідок російської аґресії проти України.
Для допомоги в організації духовного відпочинку приїхали аніматори з України: Тарас Гардигура, семінарист Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, та сестри Анастасія і Василина Сачик із Тернополя. «У програмі табору були походи на найвищі вершини гір, ігри, майстер-класи, спортивні змагання, банси. Катехизи для української малечі проводили катехити парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Будапешті Світлана Лайгут та Оксана Габорій. Духовну опіку здійснював о. Михайло Станко, ЧСВВ», — повідомила пре служба УГКЦ і додала, що основною подією кожного дня була Божественна Літургія, під час якої учасники мали можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння й Євхаристії.
Як зауважив о. Дам’ян Габорій, керівник фундації, перебування дітей у духовному таборі було доброю нагодою духовно збагатитися та зрозуміти, що тільки з Богом можна бути успішним.
Як повідомляв «Міст», у Стамбулі проводять табір для дітей переселенців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply