Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Президент СКУ привітав Папу Франциска

Автор:

|

Лютий 15, 2018

|

Рубрика:

Президент СКУ привітав Папу Франциска

Евген Чолій, Блаженнійший Святослав і Святійший Отець

Евген Чолій, Президент Світового конґресу українців (СКУ), від імені понад двадцятимільйонної української діаспори привітав Папу Римського Франциска під час його відвідин Собору святої Софії УГКЦ.
У своїй промові перед місцевою українською громадою та тисячами вірян Святійший Отець висловив розуміння їхнього болю за свою Батьківщину, яка потерпає від війни, помолився за її завершення та закликав не втрачати надії.
У рамках зустрічі Блаженнійший Святослав (Шевчук), глава УГКЦ, репрезентував Святійшому Отцю Президента СКУ, який, своєю чергою, щиро подякував Папі Римському Франциску за молитви за Україну та за гуманітарну допомогу українському народу, а також просив понтифіка відвідати Україну.
Перед тим, як вийти з Собору святої Софії, Святійший Отець спустився до крипти, де помолився біля могили владики Степана Чміля, колишнього ректора української католицької семінарії і вчителя Папи Франциска.
Разом із п. Чолієм у цьому заході взяв участь Сергій Касянчук, директор представництва СКУ в Україні. «Світовий конґрес українців сподівається, що Ватикан і далі буде підтримувати Україну, яка активно захищає основні християнські цінності», — заявив президент СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply