Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Презентували нову мапу релігійно-паломницьких осередків

Автор:

|

Січень 15, 2021

|

Рубрика:

Презентували нову мапу релігійно-паломницьких осередків

Громадська організація (ГО) «Центр сприяння і розвитку програм та проєктів ЮНЕСКО у Львівській області» за підтримки Українського культурного фонду (УКФ) та офіційних партнерів: ГО «Центр промоції міжнародних соціальних і культурних проєктів ЮНЕСКО в Україні» та медіахабу «Твоє місто» презентували проєкт довідково-пізнавального видання «Львів сакральний: мапа релігійно-паломницьких осередків міста».
Сакральні споруди та їхні паломницькі святині є однією з найважливіших складових образу Львова як міста, що є важливим осередком внутрішнього та в’їзного туризму. Мапа, яку уклав релігієзнавець Тарас Гринчишин, є черговим етапом рамкового авторського проєкту, у рамках якого вже вийшло кілька видань. Перший атлас-довідник «Львів сакральний: релігійні об’єкти на мапі міста» підготували та видали 2009 року за підтримки Львівської міської ради. Згодом дві тематичні мапи «Релігійні споруди Львова (ХІІІ — початок ХХІ ст.)» та «Динаміка релігійної мережі Львова (кінець XVIII-го — початок XXI ст.)» вийшли у складі академічного видання «Атлас українських історичних міст. Том 1: Львів», яке визнали найкращим науковим виданням Форуму видавців 2014 року.
Позаяк наклад попередніх видань уже вичерпали, ГО «Центр сприяння і розвитку програм і проєктів ЮНЕСКО у Львівській області» звернулася за підтримкою до УКФ, а саме: до програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», щоб публічно презентувати новий інформаційний продукт.
Як повідомляв «Міст», родичі Віктора Медведчука перекрили місце паломництва на Львівщині.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply