Презентували нову мапу релігійно-паломницьких осередків

Громадська організація (ГО) «Центр сприяння і розвитку програм та проєктів ЮНЕСКО у Львівській області» за підтримки Українського культурного фонду (УКФ) та офіційних партнерів: ГО «Центр промоції міжнародних соціальних і культурних проєктів ЮНЕСКО в Україні» та медіахабу «Твоє місто» презентували проєкт довідково-пізнавального видання «Львів сакральний: мапа релігійно-паломницьких осередків міста».
Сакральні споруди та їхні паломницькі святині є однією з найважливіших складових образу Львова як міста, що є важливим осередком внутрішнього та в’їзного туризму. Мапа, яку уклав релігієзнавець Тарас Гринчишин, є черговим етапом рамкового авторського проєкту, у рамках якого вже вийшло кілька видань. Перший атлас-довідник «Львів сакральний: релігійні об’єкти на мапі міста» підготували та видали 2009 року за підтримки Львівської міської ради. Згодом дві тематичні мапи «Релігійні споруди Львова (ХІІІ — початок ХХІ ст.)» та «Динаміка релігійної мережі Львова (кінець XVIII-го — початок XXI ст.)» вийшли у складі академічного видання «Атлас українських історичних міст. Том 1: Львів», яке визнали найкращим науковим виданням Форуму видавців 2014 року.
Позаяк наклад попередніх видань уже вичерпали, ГО «Центр сприяння і розвитку програм і проєктів ЮНЕСКО у Львівській області» звернулася за підтримкою до УКФ, а саме: до програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», щоб публічно презентувати новий інформаційний продукт.
Як повідомляв «Міст», родичі Віктора Медведчука перекрили місце паломництва на Львівщині.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо